Реалізація та моніторинг 

Реалізація та моніторинг проектів буде здійснюватись робочою групою – як продовження до роботи над напрацюванням Плану сталої міської мобільності. Склад та функції робочої групи визначаються цим документом та деталізуються розпорядженням міського голови Львова.

Членами робочої групи повинні стати: 

Представники профільних підрозділів Львівської міської ради, відповідальні за реалізацію проєктів. Обов’язково у складі робочої групи повинні бути представники департаменту житлового господарства та інфраструктури, управління транспорту, департаменту містобудування Львівської міської ради, ЛКП “Львівавтодор”, ЛКП “Інститут просторового розвитку”, ЛКП “Львівелектротранс”, КУ Інститут міста, або їх правонаступників, проєкту «Інтегрований розвиток міст в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ. До складу робочої групи можуть бути включені представники громади / громадських організацій, депутати Львівської міської ради.

Склад робочої групи не повинен перевищувати 15 осіб і повинен бути затверджений розпорядженням міського голови Львова. Розпорядження визначить голову та заступника, який буде уповноважений від імені робочої групи вести комунікацію з підрозділами міської ради, керівною групою та іншими зацікавленими сторонами.

Завданнями робочої групи є моніторинг впровадження заходів з плану сталої міської мобільності, відслідковування їх результатів, відповідності проєктів принципам сталої мобільності, їх коригування, внесення пропозицій.  Робоча група звітує про свою діяльність заступнику міського голови з питань житлово-комунального господарства.

Робоча група збиратиметься на постійній основі та за виникненням потреби, але не рідше ніж раз у два місяці. Порядок денний пропонуватиме голова робочої групи, і не пізніше, ніж за тиждень повідомлятиме про це інших членів робочої групи. 

Робоча група не рідше ніж двічі на рік звітує про свою діяльність та надає пропозиції  керівній групі з інтегрованого розвитку міста. 

До складу керівної групи з мобільності повинні входити: міський голова Львова, заступники міського голови, директори профільних департаментів, керівники профільних депутатських комісій, депутати Львівської міської ради, представники громади/ громадських організацій. Особи, які є у складі робочої групи не можуть одночасно бути членами керівної групи з мобільності.

На засіданнях керівної групи розглядається звіт про роботу робочої групи за останні півроку, розглядаються пропозиції розроблені робочою групою. Керівна група, за поданням робочої групи, може вносити пропозиції щодо змін у План дій та План сталої міської мобільності.

Реалізація проєктів на поточний рік буде залежати від обсягу виділеного фінансування. 

 

Виклики та цілі Плану сталої міської мобільності Львова: