В межах проекту “Ровером на пари” Інститутом міста було проведено дослідження серед студентів львівських вузів. Дослідження було проведено наприкінці квітня – початку травня 2014 року в рамках ініціативи “Центр соціальних інновацій”. Загалом було опитано 400 осіб методом “face to face” інтерв’ю. Похибка репрезентативності вибірки не перевищує 5%. Дослідження провели серед студентів Національного університету “Львівська політехніка” (46,5%), Львівського національного університету ім. І. Франка (30,5%), Української академії друкарства (7,7%), Львівського державного університету фізичної культури (2,7%). Національного лісотехнічного університету України (10,85%), Львівської національної академії мистецтв (1,8%).

Як показало дослідження більша частина студентів мають велосипед, але мала частина насправді їздить ним на пари та по інших справах. Більшість використовує його для прогулянок і відпочинку. Дослідження показало позитивне ставлення до велосипедів, але багато хто не вважає його безпечним транспортом. Дослідження також продемонструвало малу обізнаність студентів про велосипеди.

Можна зробити висновок, що з покращенням обізнаності студентів і інфраструктури, можна досягти зростання кількості студентів, що їздять ровером на пари.

 

На базі дослідження було розроблено буклет “Ровером на пари”, який розповсюджується серед студентів.

Завантажити буклет: Ровером-на-пари-опитування-дослідження-Львів-2014

Посібник велосипедиста розроблений щоб роз’яснити правила їзди на велосипеді і надати рекомендація для безпечної і зручної їзди по Львову. Родруковану версію можна отримати у Львівській міській раді та по закладах міста.