«Вулиця для всіх – партисипативне* планування вулиці Степана Бандери у Львові»

Тривалість проекту: жовтень 2015 – вересень 2017 року

Донор: Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку (BMZ) через спільне ТзОВ “АНҐАЖМО ҐЛОБАЛЬ“ (ENGAGEMENT GLOBAL GmbH).
Партнери проекту: Львівська міська рада, міська рада міста Лейпциг

Проект реалізовувала команда Інститутом міста (city-institute.org)

Проект “Вулиця для всіх” має на меті створити прецедент налагодження комунікації між мешканцями, підприємцями та владою міста під час реконструкції міського простору.
На прикладі однієї львівської вулиці учасники спільно здійснюватимуть процес планування, особливостями якого буде активне залучення усіх зацікавлених сторін на ранніх етапах проектування. Проектом передбачено проведення низки відкритих зустрічей з мешканцями та зацікавленими сторонами, за підсумками яких будуть напрацьовані рекомендації для архітекторів та інженерів, які відповідатимуть за розробку проекту реконструкції вулиці Бандери. Алгоритм, напрацьований у ході реалізації проекту, рекомендовано до подальшого використання при плануванні громадських просторів.

Результат проекту: завершена реконструкція вулиці С. Бандери з врахуванням інтересів мешканців, місцевих підприємців та усіх категорій користувачів вулиці.

Бюджет проекту: 72 000 євро

Власний внесок Інституту міста: 8 000 євро

Ухвала ЛМР № 349 від 17.03.2016

* передбачає всестороннє залучення громадськості до процесу планування вулиці